Kontakt

SME TU PRE VÁS UŽ VIAC AKO 10 ROKOV

AQUA-LIVE, s.r.o.

Infolinka: 0948 626 911

Email : info@aqualive.sk   


 

Bratislava a západné Slovensko                    Košice a východné Slovensko

bratislava@aqualive.sk                                        kosice@aqualive.sk

0903 626 911                                                        0911 610 360


Zvolen a stredné Slovensko                           Žilina a severné Slovensko

zvolen@aqualive.sk                                             zilina@aqualive.sk

0911 213 114                                                       0948 626 911

 

Prešov a okolie                                                 Poprad, Liptovský Mikuláš a okolie

presov@aqualive.sk                                            poprad@aqualive.sk

0902 197 405                                                       0902 197 405

 

Trnava a okolie                                                  Nitra, Nové Zámky, Komárno a okolie

trnava@aqualive.sk                                             nitra@aqualive.sk

0902 226 218                                                       0902 226 218

 

Trenčín a okolie                                                Banská Bystrica a okolie

trencin@aqualive.sk                                            bb@aqualive.sk

0904 902 226                                                       0911 213 114

 

Michalovce a okolie                                 

michalovce@aqualive.sk                                         

0902 197 405                                                      

 

Ekonomické oddelenie                                  Technické oddelenie

ekonom@aqualive.sk                                         huszagh@aqualive.sk

 

Montáž a servis zariadení poskytujeme v rámci celého Slovenska.

Pre správny návrh zariadenia a vypracovanie cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.

Pošlite nám vašu požiadavku a my sa vám obratom ozveme a vyriešime váš problém s vodou.

Zdarma vám vypracujeme cenovú ponuku a návrh technického riešenia na úpravu vody.

S navrhnutou technológiou na úpravu vody garantujeme, že výstupné hodnoty vody budú v súlade s vašimi požiadavkami.

Tím AQUA-LIVE