Kuchynský filter s reverznou osmózou

Kuchynský filter s membránovou technológiou.

Sedem-stupňový filtračný systém s reverznou osmózou a mineralizátorom.

Americká technológia - najvyššia kvalita

Voda prefiltrovaná cez nejkvalitnejší filtračný systém membránovej technológie vám z vody odstráni chlór, ťažké kovy, železo, dusitany, dusičnany, vírusy, baktérie, azbest, herbicídy, pesticídy a taktiež zbaví vodu nepríjemného zápachu a chuti.

Ideálny pre studničné vody s vysokým obsahom znečistenia.

Takáto osmotická voda je vhodná na prípravu nápojov a stravy pre kojencov, zlepšuje chuť kávy, čaju a jedál. Zároveň má pozitívny vplyv na vysoký krvný tlak, hladinu cukru v krvi, bolesti v kĺboch, zažívacie ťažkosti a iné.


Sedem-stupňový filtračný sysytém:

1. Mechanická predúprava 20 mikrónovým filtrov

2. Uhlíkový predfilter

3. Jemný mechanický predfilter 5 mikrónový

4. Membránový filter

5. FIlter z akttívneho uhlíka

6. Mineralizačná patróna

7. Biokeramický filter ( Bioenergetická filtračná vložka do kuchynských vodných filtrov. Obsahuje filtračný materiál vytvárajúci "negatívne ióny", ktoré urýchľujú odbúravanie voľných radikálov z ľudského tela )

Prvý stupeň zbavuje vodu jemných sedimentov, pachutí, nepríjemných zápachov a nežiadúceho zafarbenia. Druhý stupeň tvorený filtrom s vložkou so zlisovaným aktívnym uhlím vodu dechlóruje, odstráni vedľajšie produkty chlorácie - trihalometány a hlavne ochráni membránu reverznej, ktorá je citlivá na chlór. Tretí stupeň zabráni možnému poškodeniu membrány úlomkami z aktívneho uhlia. Samotná osmotická polopriepustná membrána tvorí štvrtý stupeň filtrácie. Upravená voda vyteká zo zásobníka cez piaty stupeň, ktorý eliminuje zvyškové nečistoty ako voľné plyny a dioxíny. Reverzná osmóza je vybavená prídavným stupňom, ktorý obohacuje upravenú pitnú vodu o minerály ako vápnik a horčík. Mineralizátor AIMRO sa montuje sériovo za filter so zlisovaným aktívnym uhlím AICRO. Za tretím stupňom je osadený tlakový uzatvárací ventil. Systém je vybavený 12l zásobníkom a samostatnou batériou.

Montáž zabezpečíme v rámci celej SR.

Kód tovaru: AL-FRO7M
Dostupnosť: skladom
Objednať  
199 € s DPH
pôvodne: 269 €
Pracovná teplota 2-40 C
Pracovný tlak 3-6 bar
Vstup/výstup 1/2 "
Odpad 1/4 "
Váha 7 kg
Výška 46 cm
Šírka 41 cm
Hĺbka 15 cm
Váš poradca

Infolinka:   0911 610 360
Email:   info@aqualive.skMontáže realizujeme v rámci celej Slovenskej republiky.

Mohlo by Vás zaujímať
[AICRO]
15,60 €
[AIMRO]
19,20 €