Poradíme Vám

Bratislava a západné Slovensko
bratislava@aqualive.sk

Trnava a okolie
trnava@aqualive.sk

Nitra, Nové Zámky, Komárno a okolie
nitra@aqualive.sk

Trenčín a okolie
trencin@aqualive.sk

Zvolen a stredné Slovensko
zvolen@aqualive.sk

Žilina a severné Slovensko
zilina@aqualive.sk

Banská Bystrica a okolie
bb@aqualive.sk

Košice a východné Slovensko
Zeleninárska 1 (Areál Dávid)
kosice@aqualive.sk

Prešov a okolie
presov@aqualive.sk

Poprad, Liptovský Mikuláš a okolie
poprad@aqualive.sk

Michalovce a okolie
michalovce@aqualive.sk

Aqualive Technology, s.r.o.
Podtatranského 9
040 01 Košice
Slovensko
 
Prevádzka:
Zeleninárska 1 ( Areál Dávid )
040 12 Košice
 
IČO: 36 594 296
IČ DPH: SK 202 203 1572

Ekonomické oddelenie
ekonom@aqualive.sk

Technické oddelenie
info@aqualive.sk

 

  • Montáž a servis zariadení poskytujeme v rámci celého Slovenska
  • Pre správny návrh zariadenia a vypracovanie cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.
  • Pošlite nám vašu požiadavku a my sa vám obratom ozveme a vyriešime váš problém s vodou.
  • Zdarma vám vypracujeme cenovú ponuku a návrh technického riešenia na úpravu vody.
  • S navrhnutou technológiou na úpravu vody garantujeme, že výstupné hodnoty vody budú v súlade s vašimi požiadavkami.

Sme tu pre Vás už 15 rokov a úpravu vody riešime v rámci celej SR.

Produkt bol pridaný do košíka
Prejsť do košíka